Aizdevēju pakalpojumi interneta vidē

Ātrie kredīti ir vieni no visvairāk reklamētajiem pakalpojumiem, ko Jūs varat atrast internetā. Šie kredīti tiek uzskatīti par “īstermiņa” kredītiem un ir paredzēti, lai piedāvātu klientiem ātru atvieglojumu no finanšu nepatikšanām. Cilvēki, kuri saskaras ar nepatīkamiem un negaidītiem finanšu pārsteigumiem, bieži vien vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem, lai saņemtu ātru finanšu palīdzību šādās situācijās. Citi, kas ar saviem līdzekļiem nevar izdzīvot līdz nākamajai algas dienai, arī vēršas pie ātro kredītu aizdevējiem, lai segtu ikmēneša izdevumus.

Saprotot savas vajadzības, ir vairāki parametri, pēc kuriem izvēlēties sev vispiemērotāko ātrā kredīta kompāniju:

Bezprocentu kredits

  • Procentu likmes – visbiežāk pirmais aizdevums tiek izsniegts bez mēneša procentu likmes, tomēr tās var būt sākot no 5 līdz pat 12 procentiem, atkarīgas arī no aizdevuma summas un atdošanas termiņa;
  • Kredīta summa – pie dažādiem aizdevējiem iespējams aizņemties no 5 līdz pat 10 000 eiro, tomēr pirmo reizi piesakoties ātrajam kredītam, maksimālā summa būs mazāka. Visbiežāk, aizņemoties vairāk par 300 eiro var tikt pieprasīta ķīla;
  • Atmaksas termiņš – ātro kredītu atmaksas termiņš var būt tikai 3 dienas vai pat 12 mēneši. Par kavētu termiņu tiek aprēķināti soda procenti, ko pievieno atmaksājamajai summai.

Ja naudas aizņemšanās varētu atvieglot Jūsu finanšu slogu, šī veida kredīts var būt atbilde Jūsu finanšu problēmām.

Ja rodas problēmas ar kredītu maksājumu veikšanu, ir iespējams tos atlikt par mēnesi. Šis ir maksas pakalpojums un ar pagarināšanas maksu varat iepazīties savā lietotāja profilā. Šī summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma. Ja nespējat veikt aizdevuma atmaksu un pagarināšanu, tad, neizniekojot laiku, sazinieties ar uzņēmumu, lai meklētu, abpusēji, izdevīgāko risinājumu šai situācijai. Neatlieciet problēmu risināšanu. ja neatmaksāsiet aizdevumu, pret jums var tikt sākts parāda piespiedu piedziņas process.

Tiklīdz Jūsu kredīta atmaksas termiņš beidzas, Jums ir jāpārskaita Jums piešķirtā kredīta summa kopā ar tai piemērotajiem procentiem uz aizdevēja kontu. Ja Jums tajā brīdī nav pieejama nepieciešamā atmaksas summa, Jūs parasti varat pagarināt kredīta atmaksas termiņu, iemaksājot noteiktu summu aizdevēja kontā. Pirmais kredīts ir bez procentiem, bet tas nenozīmē, ka nebūs jāatmaksā pamata summa. Aizņemieties atbildīgi un tā, lai kredītu atmaksātu laikā – bez kavējumiem un līguma noteikumu pārkāpumiem.