Kad pieteikties īstermiņa aizdevumam un kādu iemeslu vadītam?

Viss ir vienkārši – iemeslam, kāpēc nauda nepieciešama, nav nozīmes, tas var būt pilnīgi jebkas, kas Tev šķiet svarīgi un steidzami. Noteikti sāc apsvērt šādu pakalpojumu saņemšanu tad, ja draugi un radi nav spējīgi šajā reizē palīdzēt, bet iemesla dēļ nav iespējams gaidīt, ja, piemēram, ir veselības problēmas vai ātri vajadzīgs auto/mājas remonts. Ātrais aizdevums ir domāts un radīts Tev, ja esi vienmēr aizņemts ikdienas steigā un nespēj atrast brīvu mirkli, lai dotos uz banku pēc nelielas summas, kas arī izskatītos muļķīgi.

Piesaki sevi aizdevumam, ievērojot šos nosacījumus

SMS kredīti

Tavā rīcībā jābūt personīgajam bankas kontam jebkurā no Latvijas bankām, turklāt arī labai kredītsaistību vēsturei, kurā nav kavētu maksājumu un, protams, regulāriem ikmēneša ienākumiem, kuru situāciju vismaz pēdējos mēnešos noteikti pārbaudīs. Kā klientam Tev ir pienākums noskaidrot, vai atbilsti aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam, jo to nosaka pašas firmas! Ja uzņēmuma speciālisti būs droši un vēlēsies turpināt šo uzsākto sadarbību, uzzināsi par to pēc pāris minūtēm, kad savā kontā ieraudzīsi pieprasīto summu kopā ar rēķinu, kurā redzēsi summu un atmaksas termiņu, kas noteikti jāievēro, ja vēlies iespēju aizņemties arī citreiz!

Piesaistošas privilēģijas, lai ikviens darījums nestu prieku

1)            Reizēm var nepietikt ar izvēlēto termiņu, jo tas ir ~30 dienas, tad vari pievienot termiņam vēl 7, 14 vai 30 dienas, uzreiz norēķinoties par to ar savu kreditoru.

2)            Jaunie klienti pirmajā reizē saņem iespēju, kas vēlāk nav pieejama – bezprocentu kredītu, kas garantē naudas ietaupīšanu, jo jāatmaksā vien tik, cik sākumā būs aizņēmies. Pastāvīgie klienti saņem dažādas akcijas, labākas procentu likmes, kā arī draudzīgākus nosacījumus savam kredītam.

3)            Vēl viena lieta, kas noderēs ikvienam – ja esi pastāvīgais klients, Tev pienākas lielākas aizdevuma summas nekā pirmajās aizņemšanās reizēs.

4)            Ne ķīla, ne izziņa no darba devēja, ne arī galvojums – nekas no tā visa nav vajadzīgs, tāpēc šis aizdevumu veids ievērojams ar to, ka nav lieku formalitāšu un neskaitāmu dokumentu sagatavošanas, kas tikai aizņemtu laiku un tērētu enerģiju, jo tik mazām summām tas būtu pilnīgi lieki.

5)            Iespēja izskatīt un izanalizēt piedāvājumus patstāvīgi, pietam to var paveikt no jebkuras vietas pasaulē un jebkurā sev tīkamā laikā, jo internetā izvietotie filtri un citi palīglīdzekļi, kas izveidoti klientu labklājībai, darbu paveiks vien dažās sekundēs!

6)            Interneta vietnēs Tu vari komunicēt un sazināties ar savu kreditoru, lai noskaidrotu darījuma detaļas vai nesaprotamas nianses.

7)            Kredītu vari ne tikai apskatīt, bet arī saņemt jebkurā laikā – svētku dienās, brīvdienās vai nedēļas nogalē – vienmēr, kad bankas ir ciet un šādu iespēju nesniedz.