Kredīts vasaras riepu maiņai

Kas ir ātrais kredīts internetā? Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa kredīts internetā, kura saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Ar to parasti tiek apzīmēta iespēja uz 30 dienām aizņemties summu no 5,- EUR līdz 300,- EUR (atkarībā no kredīta devēja piedāvājuma).

Kādi ir ātrā kredīta plusi? Ir plusi, jo ātrais kredīts ir viens no populārākajiem kredītu veidiem Latvijas Republikā. Laika ietaupījums. Kādi ir mīnusi? Īsā apdomas laika dēļ tiek pieņemti sasteigti lēmumi. Kā gudrāk aizņemties ātro kredītu? Sekojot dažām vienkāršām norādēm, ko iespējams lasīt zemāk.

Kam paredzēts ātrais kredīts?

Nauda, eiro, monētas

Ātro kredītu iesaka iegādāties gadījumos, kad:

  • finanšu problēmas radušās negaidot;
  • naudas trūkumam ir īstermiņa raksturs, piemēram, iztrūkums pirms algas dienas, pārejas posms darba maiņas gadījumā;
  • ir plāns, kā naudu atdot.

Ātro kredītu neiesaka ņemt, ja:

  • Jums nav regulāru un/vai paredzamu ienākumu;
  • pirkums vai pakalpojums, kam paredzēts ātrais kredīts, ir impulsīvs, tātad pēkšņi radusies iegriba;
  • Jūs vēlaties apmaksāt citu, jau noformētu kredītu.

Paralēli tam Jums pilnīgi droši jāzina, ka spēsiet atmaksāt aizdevumu: Jums ir plāns, kā to izdarīt, kā arī līdzekļi nepieciešamo (neatliekamo) vajadzību segšanai. Tas ir atbildīgs plāns, kā aizņemties ātro kredītu!

Līdz 300,- EUR, ja aizņematies pirmo reizi, varat saņemt pat bez procentu maksas – pie aizdevējiem ondo.lv un creditOn.lv, SMScredit.lv un vēl dažās kredītiestādēs. Tikai rūpīgi sekojiet, vai kredīti jāatmaksā vienā reizē, vai varat sadalīt kredīta atmaksu vairākās daļās. Otrais variants, bez šaubām, ir izdevīgāks, pat ja Jums ir vidēji augstāki ienākumi, kā ieteikumos minēts.

Aizņemieties, bet esiet atbildīgs pret sevi, saviem partneriem un savu finanšu dzīvi. Nedariet sev pāri – aizņemoties neatbildīgi.