Ātrais kredīts vai patēriņa kredīts?

Nauda, eiro, monētasIzdevīgi aizņemties ir tiem, kuri plāno iegādāties kaut ko paliekošu. Patēriņa kredīts lieliski noder auto iegādei. Auto līzingi nav labākais risinājums, jo tad Jūsu transportlīdzeklim būs dažādi ierobežojumi. Taču ar patēriņā kredītu tā nebūs. Varēsiet pats izvēlēties par to kādu apdrošināšanu vēlaties savam auto, kad un kam to pārdot un braukt gan pa Eiropas valstīm, gan arī ārpus tām. Patēriņa kredīts ir labs veids kā aizņemties lielāku naudas summu un sadalīt to vairākos mazākos maksājumos, kas padara aizdevuma atmaksu diezgan vienkāršu. Debitori nepārtraukti bijuši kompāniju pirmā prioritāte, un tādēļ viņiem nodrošināti vairāki patīkami “knifiņi”, kas var noderēt tad, kad sadarbība jau ir sākta. Katrā ziņā būsi jau iepazinies ar dažiem no tiem, tomēr atkārtošana nekad nenāk par ļaunu. Šī kredīta svarīgākās iezīmes ir garais termiņš (līdz pat 5 gadiem) un ievērojami lielās kredīta pieejamās summas (pat līdz 10000 eiro).

Ja kas, tad ir aizdevējs, kurš sevi pozicionē, ka ātrais patēriņa kredīts, jo VIVUS dod gan ātro gan patēriņa kredītu. Kredīta summa līdz 1500 eiro, kas ir patēriņa kredīts, bet ņemot mazāku kredīta summu, tad ātrais kredīts. Termiņa ziņā tas pats – līdz 24 mēnešiem, bet iespējams atmaksāt arī dažās dienās un pats galvenais – ietaupīt uz procentiem. Kāpēc? Atbilde ir vienkārša, jo procenti tiek aprēķināti par katru dienu. Tas arī izskaidro, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlās tieši VIVUS aizdevēju, ja nepieciešams ātrais vai patēriņa kredīts un vajadzības iekļaujas minētājā summā.

Ar ātrajiem kredītiem ir mazliet grūtāk, jo tie ir jāatmaksā uzreiz. Ja dažādu iemeslu dēļ nav iespējams, atmaksāt visu aizdevumu laicīgi, tad pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Tādā veidā Jūs iegūsiet vairāk laiku, lai iekrātu pietiekoši daudz naudu priekš aizdevuma atmaksas. Lai aizņemtos ātro kredītu, Jums ir nepieciešami vismaz 18 gadi, taču pēdējo gadu pieredze rāda, ka ātrie kredīti, kuri piedāvā aizņemties naudu no 18 gadiem, kļūst arvien mazāk. Populāri ir piedāvāt ātro aizdevumu tiem, kuri sasnieguši vismaz 20 gadus. Līdzīgi ir ar patēriņā kredītu kompānijām, taču ja kādam jaunākam ļoti nepieciešams aizdevums un ir oficiāli ienākumi, tad vienmēr ir iespēja aizņemties.

Ātro kredītu summa ir no 250 līdz 550 eiro, taču patēriņā kredīts piedāvā aizņemties, sākot no 500 eiro līdz pat 5000 eiro lielu naudas summu. Patēriņā kredītam ir kredīta brīvdienu iespēja, kas ļauj atlikt aizdevuma ikmēneša maksājumus par trim mēnešiem. Tiesa gan, tas nenozīmē, ka Jums nekas nav jāmaksā, jo šo trīs mēnešu laikā ir jāveic aizdevuma procentu maksa. Kredīta brīvdienās nav jāmaksā aizdevuma pamatsumma. Patēriņa kredīts ir izdevīgs tad, kad Jums ir paredzēts remonts, dažādi saimniecības darbi, uzlabojumi, nelieliem ceļojumiem, atpūtai ar ģimeni un draugiem, tehnikas iegādei un tamlīdzīgi. Savukārt ātrie kredīti ir biežāk izmantoti laicīgai ikmēneša rēķinu apmaksai un dažādu steidzamu izdevumu veikšanai. Ja Tev ir parādi vairākās ātro kredītu kompānijās, tad gudri ir apvienot visus kredītus vienā un maksāt ar krietni vien zemākiem aizdevuma procentiem. Aizņemties vajag atbildīgi un kārtīgi pārdomājot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.