Auto līzinga plusi un mīnusi

Tātad Jūs plānojat iegādāties jaunu auto. Jūs nevarat sagaidīt, kad tiksiet pie stūres un varēsiet doties pirmajā izbraucienā. Pirms, Jūs, dodaties pie līzinga kompānijas, vai Jūs esat apsvēris auto līzinga plusus un mīnusus? Ja Jūs domājat, ka auto līzings ir tas pats, kas auto iegāde, padomājiet vēlreiz. Ar neskaitāmiem auto līzinga darījumiem, Jūs nekad nevarat būt pārāk uzmanīgi, vai zināt pietiekami daudz par auto līzingu. Ir svarīgi aizsargāt sevi un būt spējīgam atrast labāko piedāvājumu, laicīgi apsverot visas līzinga priekšrocības un trūkumus.

Chrysler Voyager

Auto līzingam, salīdzinājumā ar auto iegādi uzreiz, ir zināmas priekšrocības, ja Jūs plānojat katru gadu nobraukt ierobežotu skaitu kilometru. Ar līzinga līgumu, Jūs piekrītat gada nobraukuma ierobežojumam, kas parasti ir no 10,000 līdz 20,000 kilometriem gadā. Ja Jūs pārsniedzat šo ierobežojumu, Jums līzinga līguma beigās būs jāmaksā par pārsniegtajiem kilometriem. Ja Jūs iegādājaties auto ar līzinga palīdzību, Jūs arī apņematies uzturēt transportlīdzekli samērā labā stāvoklī. Līzinga termiņa beigās, Jums var nākties maksāt par lieko transportlīdzekļa nolietojumu vai bojājumiem un par jebkādām izmaiņām, ko veicāt līzinga laikā.

Apsverot visus auto līzinga priekšrocības un trūkumus, viens no svarīgākajiem apsvērumiem ir Jūsu mērķis iegūt auto. Ja Jums patīk iegūt jaunu auto, sava īpašumā, ik pēc trim vai četriem gadiem, tad līzings noteikti ir labākā izvēle. Līzinga beigās, Jūs vienkārši atdodat automašīnu un iegādājaties jaunu.