Gudra pārtikas iegāde

Starp budžeta kategorijām, pārtikas budžets ir tas, ko var mainīt visvieglāk. Jebkurš ietaupījums, ko Jūs gūstat no pārtikas pirkumiem var palīdzēt Jums līdzsvarot Jūsu izdevumus. Šeit ir daži veidi, kā Jūs varat ietaupīt papildus naudu, samazinot tēriņus par pārtiku.

Šīm idejām vajadzētu palīdzēt Jums to sasniegt:

Viens no iemesliem, kādēļ cilvēki izšķērdē daudz pārtikas, ir tāpēc, ka tie neuzglabā to pareizi, lai tā ilgtu ilgāk. Piemēram, ja Jūs pērkat dārzeņus, piemēram, salātus, nomazgājiet tos kārtīgi ar tīru aukstu ūdeni un pievienojiet nedaudz etiķa. Noskalojiet etiķi ar lielāku ūdens daudzumu un noņemiet lieko mitrumu ar sausu drānu. Kad tie ir sausi, novietojiet salātus maisiņā vai trauciņā un ievietojiet tos ledusskapī, līdz tie būs nepieciešami.

Neskalojiet dārzeņus līdz Jūs esat gatavi tos ēst vai gatavot. Tas pats attiecas uz dārzeņiem, piemēram, kartupeļiem un burkāniem. Iemesls tam ir tāpēc, ka augsne darbojas kā glabātāja un aizsargā ārējo mizu no pelējuma un puves.

Gatavojot pamatēdienu, domājiet uz priekšu, samazinot gaļas daudzumu, pievienojot papildu sānu ēdienus, piemēram, ceptus dārzeņus, rīsus vai griķus.

Izmēģiniet un izmantojiet lētākus gaļas gabalus vakariņām. Tā vietā, lai izvēlētos karbonādi, izmantojiet ribas. Lētākus gaļas atgriezumus var izmantot arī zupām, buljoniem un sautējumiem, kurus var pagatavot lielos daudzumos, lai pabarotu ģimeni vairākas dienas.

Iepērkoties lielveikalā, apmāciet savu prātu koncentrēties uz izpārdošanām un akcijām. Piemēram, ikdienā nepieciešamās preces, kas ir izpārdošanā, iegādājieties vairumā. Iegādājieties vairāk maizes ja, ir izpārdošana un uzglabājiet to ledusskapī, lai tā kalpotu ilgāk.