Iekrājumi konkrētam mērķim

Nauda, eiro, monētasLabs uzkrājuma veids ir iekrājumi konkrētam mērķim. Jāatceras to, ka šo rezerves uzkrājumu veidu nevajadzētu veidot, ja vispirms nav izveidots pirmais uzkrājumu veids. Iekrājumi konkrētam mērķim tiek uzkrāti, lai varētu iegādāties kādu īpaši svarīgu preci, kuru jūs jau sen esat noskatījis, bet nevarējāt atļauties iegādāties un kredītu ņemt nevēlaties. Tieši tāpēc iekrājumi konkrētam mērķim ir jāveido. Šie iekrājumi var būt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa, tas ir atkarīgs no tā, kādam mērķim uzkrājumu veidojat. Tas var būt kāds neliels pirkums vai pat dārga automašīna. Citos gadījumos tas var būt neliels īpašums, kuru jūs vēlaties iegādāties, lai varētu uzsākt patstāvīgu dzīvi, tā vietā, lai visu mūžu dzīvokli izīrētu. Un pats pēdējais, bet ne mazsvarīgākais rezerves uzkrājumu veids ir iekrājumi savām vecumdienām. šādu uzkrājumu vajadzētu veidot tikai tad, kad ir veiksmīgi izveidots pirmais uzkrājumu veids, jo par vecumdienām var padomāt arī vēlāk, taču atlikt pavisam gan nevajadzētu.

Ir jādomā par savām vecumdienām un viens no moderniem veidiem mūsdienās ir krāt pensijas otru un trešo līmeni, lai savas vecumdienas varētu pavadīt ar kārtīgu naudas summu, nevis sava mūža garumā uzkrāto naudu pensijai. Parasti tā ir tik niecīga, ka cilvēkiem ir grūtības ar izdzīvošanu savās vecumdienās. Tomēr, otrs veids ir uzkrāt tā, lai sava mūža garumā varētu iegadāties 3 – 5 īpašumus un tos izīrēt. Jo vidēji par vienu nelielu īpašuma izīrēšanu var prasīt 200 eiro, kas būtu 600 – 1000 eiro katru mēnesi, ja tev sava mūža laikā izdodas nopirkt šos īpašumus.

Lielākā daļa mūsdienu cilvēki varētu droši teikt, ka šāda apjoma pensija nebūt nav slikta. Pietiktu gan zāļu iegādei, rēķinu apmaksai, gan arī, lai kaut kur aizceļotu. Izdarot secinājumus, ir skaidrs, ka uzkrājumu veidot ir svarīga sastāvdaļa mūsu dzīvē. Kā nekā lielākā daļa iedzīvotāju saņem ļoti nelielu vai pat minimālo pensiju, ar kuru nav iespējams izdzīvot. Ieteikums, tiem, kas mēģina uzkrāt, taču tas neizdodas, jo nav pietiekoši liels gribasspēks. Mēģini iekrāt naudu pamazām, sāc ar mazumiņu. Kaut vai 50 centiem, jo summa nav svarīga. Svarīgi ir tas, ka tu pieradini sevi pie domas, ka tu veido uzkrājumu un tev vienmēr būs mazliet brīvi līdzekļi.