Kā samazināt izdevumus

Grūtos ekonomiskos laikos, daudzu cilvēku finanses ir sliktā stāvoklī. Pat ja ienākumi samazinās, visi Jūsu ikmēneša rēķini turpina nākt un ir jānomaksā kā ierasts. Ir iespējams samazināt dažus izdevumus, piemēram, pārtikas preces, izklaides un vakariņas restorānā, bet daudz grūtāk ir samazināt citus. Piemēram, Jūs varat samazināt jūsu pārtikas rēķinu dramatiski, ēdot lētāku pārtiku, piemēram, kartupeļus, Jūs varat ietaupīt daudz vairāk, nedodoties uz restorāniem.

Spontāna iepirkšanās

Ja kādam no Jums došanās uz veikalu un iepirkšanās prieka pēc izklausās laba ideja jebkurā laikā, Jūs zināt, ka tas var būt grūts ieradums, no kura atradināties.

Jūs varat samazināt Jūsu spontāno iepirkšanās vēlmi un padarīt iepirkšanās braucienus daudz vieglākus Jūsu budžetam, uzskaitot visas lietas, ko Jums ir absolūti nepieciešams iegādāties, pirms Jūs izejat mājas. Kad esat ieguvuši savu sarakstu, pieturieties pie tā, lai vai kas. Jūsu finanses Jums par to pateiksies.

Jūs tāpat neizmantojat savu sporta zāles abonementu

Vai Jūs esat pierakstījušies sporta klubā? Ja jūs esat dalībnieks klubā, kas iekasē ikmēneša maksu, bet Jūs sen neesat tajā bijuši, atceliet to jau tagad, pat ja Jūs plānojat tu galu galā atgriezties. Jūs vienmēr varat atgriezties vēlākā datumā, ja tas ir tik svarīgi.

Ja Jums ir bērni, Jūs zināt, cik viegli viņus ir izklaidēt. Paturot to prātā, Jūs varat izdomāt daudz veidu, kā labi pavadīt ar bērniem, netērējot pārāk daudz. Dodieties uz pludmali vai parku, spēlējiet spēles mājās vai vienkārši skatieties TV.

Cik kanālu Jums ir?

Kamēr mēs runājam par šo tēmu, vai Jūsu TV ir aprīkots ar vienu no labākajām televīzijas paketēm ar vairāk nekā 100 kanāliem? Jūs varētu apsvērt atteikšanos arī no tā. Godīgi sakot, televīzija maksā daudz, ja Jūs vēlaties visus labākos kanālus.

Neaizmirstiet parādus

Tiem, kam ir jāsedz daudz rēķinu katru mēnesi, var būt grūti izsekot līdzi tiem visiem. Sekojiet līdzi savam budžetam un atmaksājiet savus parādus sistemātiski.