Par kredītiem internetā

SMS kredīts un ātrais kredīts (abi vienādi, bet atšķirīga pieteikšanās procedūra) ir ērts un izdevīgs, jo salīdzinājumā ar citiem aizņemšanās veidiem, tam ir virkne priekšrocību:

  • Vienkārša, ērta reģistrācija un pieteikšanās;
  • Pirmais bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi;
  • Nav jāiesniedz dokumenti un izziņas;
  • Netiek pieprasīta ķīla vai galvojums;
  • Kredīts pieejams dažu minūšu laikā, ja pieteikums tiek nosūtīts kredītkompānijas darba laikā.

Kādas ir galvenās prasības?

Tipisks ātro kredītu aizdevējs parasti lūgs pretendentiem aizpildīt vai izpildīt kredīta pamatprasības, lai varētu pretendēt uz kredīta saņemšanu, piemēram, šādas:

  • Aizņēmējiem ir jābūt pilngadīgiem un pat vairāk, jo ne vienmēr pietiks ar 18 gadiem. Tas nozīmē, ka aizņēmējam ir jābūt vismaz 18-20 (sākot) gadus vecam, lai saņemtu kredītu.
  • Aizņēmējiem ir arī jāiesniedz pierādījums par pastāvīgiem ienākumiem (pensija, izdienas pensija, alga, regulāri ikmēneša ienākumi u.t.t.).

Kāds ir kredīta pieteikšanās process?

SMS kredīti

Klientu apkalpošanas pārstāvji saņem pieteikumus un pēc tam tos apstrādā daži minūšu laikā rindas kārtībā. Aizņēmēja pieteikums var tikt apstiprināts ļoti īsā laikā, piemēram, minūtes laikā vai arī tas var aizņemt vairākas stundas, kas atkarīgs no klientu apkalpošanas speciālista noslogotības. Pēc pieteikuma apstiprināšanas, kredīta summa tiks ieskaitīta aizņēmēja kontā. Elektroniskais pieteikums ievērojami atvieglo visu procesu.

Kas padara ātros kredītus tik vilinošus?

Pieteikšanās kredītam un kredīta saņemšana ir ļoti vienkāršas. Piesakoties kredītam, tiek ņemta vērā arī aizdevēja kredītvēsture, jo tie laiki, kad varēja saņemt ātros kredītus un citus kredītus ar sliktu kredītvēsturi ir beigušies. Likumi ir jāievēro un likumi liedz sniegt kredītus ar sliktu kredītvēsturi. Pieteikšanās internetā sniedz vairāk ērtību aizņēmējiem, kā arī sniedz iespēju aizņēmējam īsākā laikā iegūt nepieciešamo kredīta summu savā kontā.

Kredīta atmaksa pēc termiņa beigām

Aizdevums tiek atmaksāts saskaņā ar aizdevuma atmaksas grafiku. Lai veiktu priekšlaicīgu aizdevuma apmaksu, varat iepazīties ar atlikušo aizdevuma summu savā lietotāja profilā uzņēmuma mājas lapā. Apmaksājot aizdevumu priekšlaicīgi jūs ietaupīsiet līdzekļus uz atlikušo procentu atmaksu.  Aizdevumu varat atmaksāt arī citās valūtās, bet tad jums nāksies segt visus konvertēšanas izdevumus. Aizdevumu iespējams apmaksāt caur internetbanku vai bankās un pat citviet, kas atkarīgs no izvēlētā kredītdevēja.