Pavairo savus iekrājumus ietaupot

Viens no veidiem, kā ietaupīt naudu, ir iegādāties preces, ko Jūs pērkat regulāri, vairumā, ja tās ir izpārdošanā. Lielākā daļa pārtikas veikalu atlaides piedāvā katru dienu – mainās tikai preces. Tātad, ja Jūsu iemīļotā prece ir izpārdošanā, mēģiniet iegādāties daudzumu, ko Jūs varētu izlietot. Tādā veidā Jums šī prece būs pieejama mājās, lai Jums nebūtu jādodas uz veikalu. Un arī, Jūs ietaupīsiet naudu ilgtermiņā, nemaksājot regulāro cenu par preci.

Ja Jūs izveidojat maltīšu plānu, katrai nedēļai, nedēļas sākumā vai nedēļas nogalē sastādiet plānu par to, ko Jūs gatavosiet katru dienu. Tādā veidā Jūs varat izplānot maltītes atkarībā no precēm, kas ir izpārdošanā. Izveidojot maltīšu plānu un sastādot iepirkumu sarakstu, jūs varat doties uz veikalu tikai vienu reizi nedēļā. Jo mazāk braucienus Jūs veicat uz veikalu, jo mazāk spontānu pirkumu Jūs veiksiet.

Pievērsiet uzmanību tam, ko Jūs iegādājaties. Dažas preces Jūs, iespējams, iegādājaties tikai ieraduma pēc, piemēram, čipsus vai sulas. Atsakoties no šīm precēm, Jūs varat ietaupīt kaut dažus eiro, kas var nešķist daudz, bet laika gaitā var sniegt ievērojamus ietaupījumus.

Šeit ir daži veidi, kā Jūs varat samazināt savu tālruņa rēķinu:

  1. Centieties runāt mazāk pa tālruni. Es zinu, ka dažiem cilvēkiem būs to grūti izdarīt, bet mēģiniet runāt mazāk. Tā vietā, lai runātu pa tālruni, mēģiniet tikties aci pret aci. Turklāt nav veselīgi runāt pārāk ilgi pa tālruni, jo tālrunis izstaro, nelielu daudzumu radiācijas.
  2. Nosūtiet īsziņu tā vietā, lai zvanītu savam draugam vai ģimenes loceklim. SMS neizmaksās daudz, salīdzinot ar telefona zvanu. Tāpat Jūs netērēsiet savu dārgo laiku, runājot par lietām, kas nav saistītas ar to, ko Jūs gribat pavēstīt.
  3. Nosūtiet e-pastu tā vietā, lai runātu pa tālruni. Mūsdienu tālruņu ļaus Jums nosūtīt e-pastu. Vēl viena lieta, ko piedāvā e-pasts, ir tas, ka Jūs varat tam pievienot fotogrāfijas vai failus.
  4. Zvaniet personai vispirms un pēc tam atceliet zvanu. Kā tautā saka, uzpīkstiniet. Lielākā daļa cilvēku Jums atzvanīs un Jums nebūs jāmaksā par tālruņa zvanu. Tomēr esiet uzmanīgi, jo dažiem cilvēkiem tas var nepatikt.
  5. Izmantojiet interneta telefonijas pakalpojumus, piemēram, Skype, lai veiktu tālruņa zvanus. Tie ir daudz lētāki nekā ar tālruņiem. Jūs varat pievienoties Skype par brīvu un maksājiet tikai par internetu.
  6. Izvēlieties citu pieslēgumu vai mobilo operatoru. Ir daudz citu lielisku darījumu, ko Jūs varat izvēlēties.