Vai izvēlēties aizdevēju pēc atsauksmēm?

SMS kredīts internetāAtsauksmes internetā un tieši Latvijā tiek rakstītas tikai tad, ja klients nav apmierināts. Apmierinātie parasti atsauksmes par aizdevējiem un arī citiem pakalpojumiem/pārdevējiem neraksta, jo apmierināts klients neuzskata par vajadzību pateikt, ko domā par preci vai pakalpojumu. Tas nenozīmē, ka nevajag lasīt atsauksmes par aizdevējiem. Katram pašam ir jāizvērtē internetā pieejamā informācija. Tas pats attiecās uz mēdijiem un visu, visu pārējo, ko var lasīt interneta vidē.

Neskatoties uz to, pievēršot uzmanību šīm atsauksmēm ir iespējams izprast to, kā šis aizdevējs izturas pret klientiem un vai tā piedāvājumi ir pietiekoši izdevīgi salīdzinot ar līdzīgiem aizdevējiem.

Tāpat, ir iespējams pārbaudīt vai jūsu izvēlētais aizdevējs pieder kādai biedrībai vai aizdevēju apvienībai. Šādā gadījumā, aizdevēja darbību ietekmē arī šīs apvienības kopējā nostāja un politika. Latvijā, vairāki aizdevēji ir apvienojušies Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā. Ja aizdevējs pieder šai asociācijai, tad jums tiek sniegta zināms drošības garants. Šai asociācijai ir izstrādāti kopīgi noteikumi par to, kā komunicēt ar klientu un kā rīkoties sarežģītās situācijās. Tāpat, klientiem ir iespēja saņemt dažāda veida palīdzību problēmu risināšanai.

Saskaroties ar dažādiem aizdevējiem ir sarežģīti noteikt kurš ir uzticams un kurs mazāk, bet paļauties uz to, ka visi ir krāpnieki noteikti nevajadzētu. Ja jūs parūpējaties par to, lai jums ir pieejama visa nepieciešamā informācija pārdomāta lēmuma pieņemšanai, tad sarežģījumiem ar aizdevēja uzticamību rasties nevajadzētu. Svarīgākais ir atcerēties, ka aizņemoties, svarīgākais ir veikt pilnīgu un laicīgu aizdevuma atmaksu, pretējā gadījumā, jūsu pieredze ar visuzticamāko aizdevēju var būt ļoti negatīva. Tieši šādos gadījumos var izplatīties informācija ka aizdevējs nav uzticams un slikti izturas pret saviem klientiem, taču tas būs jūsu skatījums uz situāciju kas nav īsti aizdevēja vaina. Esiet apdomīgi un neradiet problēmas ar aizdevēju paši sev.

Kredīts vai ātrais kredīts internetā ir saistības. Saistības ir jāpilda. Izdomā, cik lielas saistības vari uzņemties un tikai tad aizņemies internetā!